Taigi, tylu, įdomu, ar jis veikia, „Ghost®“ leidžia jums judėti arčiau nei bet kada anksčiau su savo itin tyliu be šepetėlių varikliu. Žuvys niekada neišgirs tavęs.

Neįtikėtinas pasirodymas
Mastelis iš vietos į vietą arba užtrauktukas per įlanką su iki 25 procentų didesne trauka nei konkuruojančių modelių. „Ghost“ variklis be šepetėlių taip pat užtikrina 60 procentų geresnį veikimo laiką, todėl galite mėgautis geriausiu aukščiausios klasės greičiu ir pagreičiu neprarandant baterijos veikimo laiko. Vėliau pabūkite lauke ir paleiskite sunkiau – ilgiau žvejosite su „Ghost“.

Turėkite savo vietą
Galingas ir tikslus „Ghost“ įtvirtinimas leidžia įtvirtinti savo valtį kelio taške, dabartinėje jūsų vietoje ar bet kurioje žemėlapio vietoje – neatsižvelgiant į vėjo sąlygas – kad galėtumėte daugiau laiko praleisti žvejodami ir mažiau laiko išlaikydami savo padėtį. Paprastu kojos paspaudimu galite nuleisti arba pakelti „Power-Pole®“ seklų vandens inkarą ar inkarą dabartinėje vietoje naudodamiesi greitosios prieigos klavišais, įmontuotais „Ghost“ kojų pedale.

Minimalus užsakymo kiekis yra šeši, jei nėra išankstinio leidimo.

 

Patikimas

Tylus veikimas

Greičiausias aukščiausio lygio greitis

Visiška integracija su „HDS LIVE“, „HDS Carbon“ ir „Elite Ti²“

„Fly-by-Wire“ vairavimas

„Plug and Play“ „Lowrance“ sonaras

Konfigūruojamas pedalas

Pasirenkamas TMR-1 nuotolinis valdymas

Be trukdžių

Lankstus montavimas

360 ° atokus kalnas

Lengva susidėti ir eiti
Daugiau apie šį šaltinio tekstąŠaltinio tekstas, reikalingas norint gauti papildomos vertimo informacijos
Siųsti atsiliepimą
Šoniniai skydeliai

Svoris 55 kg
Išmatavimai 100 × 100 × 100 cm