Patikimas, tvirtas ir pastatytas ilgai, naujas itin tylus „Lowrance® Ghost ™“ gėlavandenio velkamojo variklis leidžia meškeriotojams ilgiau žvejoti, greičiau bėgti ir judėti arčiau be spokso žuvis. „Ghost“ turi revoliucinį variklį be šepetėlių su didžiausia trauka ir ilgiausiu veikimo laiku, palyginti su bet kokiu rinkoje esančiu velkamuoju varikliu. Su integruotomis „Lowrance“ sonaro parinktimis, kelio taško tvirtinimu ir pirmaujančia, trejų metų garantija pramonėje, „Ghost“ yra naujas jūsų velkamųjų variklių atnaujinimo standartas.

Tylus veikimas
Taigi, tylu, įdomu, ar jis veikia, „Ghost“ leidžia jums judėti arčiau nei bet kada anksčiau su savo itin tyliu be šepetėlių varikliu. Žuvys niekada neišgirs tavęs.

Neįtikėtinas pasirodymas
Mastelis iš vietos į vietą arba užtrauktukas per įlanką su iki 25 procentų didesne trauka nei konkuruojančių modelių. „Ghost“ variklis be šepetėlių taip pat užtikrina 60 procentų geresnį veikimo laiką, todėl galite mėgautis geriausiu greičiu ir pagreičiu neprarandant baterijos veikimo laiko. Vėliau pabūkite lauke ir paleiskite sunkiau – ilgiau žvejosite su „Ghost“.

Turėkite savo vietą
Galingas ir tikslus „Ghost“ įtvirtinimas leidžia įtvirtinti savo valtį kelio taške, dabartinėje jūsų vietoje ar bet kurioje žemėlapio vietoje – neatsižvelgiant į vėjo sąlygas – kad galėtumėte daugiau laiko praleisti žvejodami ir mažiau laiko išlaikydami savo padėtį. Paprastu kojos paspaudimu galite nuleisti arba pakelti „Power-Pole®“ seklų vandens inkarą ar inkarą dabartinėje vietoje naudodamiesi greitosios prieigos klavišais, įmontuotais „Ghost“ kojų pedale.

Visiška integracija
Vairuokite savo valtį, sureguliuokite greitį, nustatykite maršruto navigaciją arba pritvirtinkite inkarą dabartinėje vietoje naudodamiesi visu jutikliniu ekranu valdomu ekranu iš „HDS LIVE“, „HDS Carbon“ ir „Elite Ti2“. „Pro Team“ meškeriotojai paprašė mūsų sukurti trolingo variklį su visišku integravimu, įskaitant pedalą, kuris galėtų būti ekrano vartotojo sąsajos pratęsimas. Mes klausėmės – pristatėme visa ko pedalą su lengvai pasiekiamais „Inkaro ir krypties režimo“ greitosios prieigos klavišais, taip pat programuojamais sparčiaisiais klavišais, kuriuos galima naudoti norint išsaugoti kelio taškus ir valdyti „Power-Pole“ seklių inkarus.

„Plug and play“ „Lowrance“ sonaras
„Ghost“ yra supakuotas su HDI nosies kūgio keitliu, suteikiančiu aukšto lygio „Lowrance CHIRP“ sonaro ir „DownScan Imaging ™“ našumą iškart iš dėžutės. Žvejai, norintys pasigrožėti kraštutiniais, didelės raiškos vaizdais po valtimi ir šonais, gali pridėti papildomą „Active Imaging ™“ nosies kūgį „3 viename“ su „Lowrance CHIRP“, „SideScan“ ir „DownScan Imaging“.

„Fly-by-Wire“ vairavimas
Momentinis ir sklandus „fly-by-wire“ vairo valdymas suteikia „Ghost“ tradicinio kabelinio vairavimo variklio pojūtį, tačiau be fizinių kabelių, kurie laikui bėgant susidėvi.

Konfigūruojamas pedalas
Sukonfigūruokite „Ghost“ pedalą, kad jis atitiktų jūsų pageidavimus, naudodamas programuojamus sparčiuosius klavišus ir „Flip Switch“, leidžiantį važiuoti varikliu iš abiejų pedalo pusių. Ant pedalo yra akumuliatoriaus lygio indikatorius, „Inkaro“ ir „Heading“ režimo greitosios prieigos klavišai su LED lemputėmis ir indikatoriaus pyptelėjimas, kad būtų galima pateikti grįžtamąjį ryšį, kai įjungtas režimas. Galite užprogramuoti sparčiuosius klavišus, kad greitai numestumėte kelio tašką arba nuleistumėte / pakeltumėte savo „Power-Pole“ seklų inkarą.

Be trukdžių
„Ghost“ variklis be šepetėlių veikia ne tik tyliau nei įprasti šepetėliai, bet ir skleidžia nulinius elektromagnetinius trukdžius, užtikrindamas aiškiausius, be trukdžių sonaro vaizdus jūsų žuvų ieškiklio ekrane.

Lankstus montavimas
„Ghost“ trolinimo variklis sukurtas veikti tiek su 24, tiek su 36 voltų sistemomis, todėl yra suderinamas su bet kokia sąranga ir ateityje lengviau atnaujinti baterijas ir įkroviklius.

360 laipsnių atsiskyrimo kalnas
360 laipsnių atplėšiamasis laikiklis sukurtas sugerti smūgį, leidžiantis velenui atslinkti nuo kliūčių ir po smūgio vėl pasistatyti. Integruota stabilizatoriaus juosta sumažina atšokimą važiuojant grubiu vandeniu.

Lengva susidėti ir eiti
„Ghost“ turi dvejopo veikimo dujinę spyruoklę, kuri palengvina ir tylina variklio pakėlimą ir išjungimą. Be to, prieš dedant variklį nebereikia sulygiuoti apatinio įrenginio, nes „Ghost auto“ išlygiuojasi stovėdamas, kad būtų plokščias ir tvirtai pritvirtintas ant laikiklio.

Svoris 55 kg
Išmatavimai 100 × 100 × 100 cm