Aprašymas
„Carp Master“ masalinis laivas padidina jūsų galimybes pagauti didesnių ir daugiau žūvų ! Šis maitinimo laivelis yra su kabliu pritvirtinimo spaustukais, kad nuplugdytų jūsų pavadėlius į šėrimo vietą, įmontuotas ryškus apšvietimas žvejojan naktį, dvigubas variklis, patogiu nešiotis laivelį, turi diržą. Talpa konteinerio  4 kg jaiko ar baltiminių kukulių. Akumuliatorius įkraunamas per jungtį prie valties ir yra skirtas jaukinti žuvį ir nuvežti jūsų masalus į norimą žvejybos vietą

 

Tvirta ir tiknka kiekvienai situacijai.
„Carp Master“ yra tvirta, masalinis laivas, kurią galite naudoti beveik, bet kokiame vandenyje! Tada pamatysite, kad korpusas su trigubas , labai stabilus vandenyje ir jūs galite lengvai plaukioti į reikiamą žūklės  vietą.

Dėl ryškių žiburių galite tiksliai matyti, kas vyksta tamsoje esant laiveliui vandenyje, o ant nugaros esančių šviesos diodų rodoma baterijos įtampa. Lauke esančios šviesos diodai parodo, kai nuleidžiate jauką į vandenį. Tokiu būdu jūs žinote, kur plaukiate ir maitinate dideliu atstumu net 400m.

Tvirtas ir stabilus maitinimo valtis visoms sąlygoms
Dvigubas varžtas su apsauginiu dangteliu nuo nešvarumų
Ne mažiau kaip keturių kilogramų pašarų talpa
Dvigubas kablys išleidimas, kad išmesti savo sistemėles su kabliukais atskirai nuo pašarų
Pasiekti iki 400 metrų
Ryškūs prožektoriai, kad tavo šėrimo  vieta būtų  matoma tamsoje
Bateriją ir nuotolinio valdymo pultas

Matmenys l x b x h (cm) 68 x 49 x 25
Eholoto koplekte nėra
Svoris (kg) 10.90
Talpa konteinerio  4 kg

Pavedėlių laikikliai
Spalva žalia
Maksimalus diapazonas  iki (m) 400
Maitininimas:Tipas 12V9AH

 

Išmatavimai 100 × 100 × 100 cm