„Atom“ maitinimo blokai turi tik šiek tiek daugiau nei įprasti maitinimo elementai. Maitinimo bloke yra 230 V išėjimas, todėl elektrinius prietaisus galima prijungti ir naudoti be jokių problemų.
„Atom“ yra lengvas, galingas, tylus, sumanus saulės generatorius. Pasirinkus „Atom“ saulės skydelį, jis gali užtikrinti švarią ir žalią energiją įkraunamai ličio baterijai. „Atom“ yra lengvai nešiojamas ir sveria beveik nieko. Tai suteikia galimybę savo elektroninius prietaisus pasiimti kur tik norite. „Atom“ greitas įkrovimo laikas įprasta srove yra maždaug 4–6 valandos. Kai norite įkrauti „Atom“ su saulės skydeliu, prireiks apie 8–11 valandų, kai naudosite 60 vatų saulės bateriją. Komplektacijoje nėra saulės skydelio, jį gakima įsigyti atskirai.
Komplektuojamas su maitinimo lizdo įkrovikliu, nešiojimo dėklu ir įvairiais USB įkrovimo laidais.
„Atom“ yra lengvai skaitomas informacijos ekranas (UID). Skaitmeniniame ekrane rodomas dabartinis akumuliatoriaus lygis ir informacija apie jo naudojimą, įskaitant skirtingų naudojamų USB prievadų naudojimą ir atitinkamą akumuliatoriaus sunaudojimą. Jis skirtas maksimaliam nešiojimui su stilizuota patogia rankena, todėl ją lengva naudoti ir transportuoti. „Atom“ taip pat turi integruotą LED lempą, kurią galima įjungti rankenoje esančiu mygtuku.
„Atom“ turi 4 „greito įkrovimo“ USB prievadus, 1 x kintamosios srovės lizdą ir 12 V cigarečių degiklio lizdą. Jis gali būti naudojamas įvairiems elektroniniams prietaisams, įskaitant telefonus („Apple“, „Samsung“, „Google“, „Android“) Nešiojamieji kompiuteriai, fotoaparatai, paieškos ir gelbėjimo įranga, DVD grotuvai, šaldytuvai, šviestuvai, televizoriai, stereo, planšetiniai kompiuteriai, CPAP aparatai, medicinos prietaisai , žaidimų pultai ir dronai. Įsitikinkite, kad jūsų prietaisas yra tinkamas naudoti su 150 vatų viršįtampio apsauga.
Greitas įkrovimas, didelė talpa – „Atom“ turi didelę greito įkrovimo talpą, kuri gali greitai įkrauti jūsų elektroninius prietaisus.  78000 Mah id, kuriuos sudaro 30 x 2600 Mah akumuliatorių elementai iš „Panasonic“.
FUNKCIJOS
Atominio tinklo vienetas su nuolatinės ir kintamosios srovės išvestimi.
78.00 mAh 312Wh 26Ah @ 12v. tylus, grynas aukšto efektyvumo sinusų bangos keitiklis.
1 x 230 V 50Hz kintamosios srovės išėjimas.
1 x DC 12V / 10A išėjimas.
4 x 5v 3,1 amperio USB išėjimai (automatinis energijos aptikimas).
1 x įkrovimo taškas naudojant saulės energiją ir nuolatinį įkrovimą.
Apsauga nuo viršįtampio.
Apsauga nuo trumpojo jungimo.
Apsauga nuo perkaitimo.
Apsauga nuo žemos įtampos.
Nominali 18650 ličio baterija su didele iškrova.
Talpa  78 000 mAh 312 wh.
Skaitmeninis informacijos rodymas.
Integruota LED lempa.
Įkrovimo srovė 4a.
Įkrovimo laikas 15v 4a apie 6 valandas.

Saulės įkrovimo laikas nuo 8 iki 11 valandų, kai 60 vatų saulės kolektorius ritasi optimalios apšvietimo sąlygomis ir kai jis yra pastatytas žemiau 45 laipsnių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kelioninis Atom Power bankas 78.000mAh 12vol.”
Kelioninis Atom Power bankas 7...

415.89

Išankstinis užsakymas